Svoje 9. tekme na klopi Standarda iz Liegeja mladi slovenski trener Luka Elsner minulo nedeljo ni dobro začel, še slabše pa jo je nadaljeval. Na lokalnem derbiju proti Charleroiju je namreč ob polčasu izgubljal z 0-2, nekdanji napadalec Domžal Shamar Nicholson pa je prednost povišal še za en gol in tako s svojim drugim golom na tekmi že ponižal belgijskega velikana. Potem ko je vse kazalo, da se bo tekma končala z visokim porazom domačega Standarda, pa se je zgodil pravi navijaški upor.

V 87. minuti so domači navijači najprej na igrišče odvrgli nemalo število bakel, poskrbeli za prestavitev tekme, po množičnem vdoru na teren pa tekmo tudi uradno prestavili in bržkone Standardu prislužili mastno kazen. Belgijski novinarji in spremljevalci nogometa pričakujejo celo izgubo točk za Elsnerjevo ekipo, naslednje tekme pa bo najbrž potrebno odigrati pred praznimi tribunami.

Naloži več novic od Jure Vitulič

Jan Oblak in soigralci zaključili v ligi prvakov

Dortmund je na povratni tekmi v ligi prvakov gostil Atletico. Madridčani so na zahtevnem g…