Dominic Maroh je tudi v letošnji sezoni eden najpomembnejših členov Kölna. Medtem ko je klubski in reprezentančni soigralec Mišo Brečko v zadnjih tednih grel predvsem rezervno klop, pa v nemškem Nürtingen rojeni Slovenec pridno zbira minutažo.

Nič kaj drugače ni bilo niti v 24. krogu elitne Bundeslige, ko so se kozlički pred domačimi gledalci pomerili s frankfurtskim Eintrachtom in ga ugnali s 4:2. Vseh 90 minut je v obrambi Kölna odigral tudi 28-letni branilec in več kot očitno pustil dober vtis, saj je bil s soigralcem Anthonyjem Ujahom, ki je z zadetkom za 4:1 potrdil zmago Kölna, uvrščen v idealno enajsterico kroga.

Maroh, Brečko in soigralci so se s sedmo zmago sezone povzpeli na enajsto mesto ligaške razpredelnice, že v soboto pa Slovenca čaka gostovanje v “slovenskem” Dortmundu, pri Borussii, ki se nahaja mesto nad Kölnom.

Jan Oblak in soigralci zaključili v ligi prvakov

Dortmund je na povratni tekmi v ligi prvakov gostil Atletico. Madridčani so na zahtevnem g…