Zlatan Ljubijankić je kot kaže ujel dobro formo, saj se je včeraj veselil še drugega zadetka v aktualnem tednu. Potem ko je v torek zatresel mrežo Osake, je včeraj zadel še proti Albirexu Niigati.

30-letni Ljubljančan je v dresu Omiye znova odigral celotno srečanje in v 40. minuti poskrbel za izenačenje na 1:1, saj so gostje z zadetkom Tanake povedli že v 9. minuti. Domačinom je v 54. minuti uspel preobrat, zadel je Takashi, a so gostje le dve minuti zatem poskrbeli za novo izenačenje in končni rezultat srečanja. Omiya se po devetih krogih z devetimi točkami nahaja na šestnajstem mestu, ki po koncu sezone vodi med drugoligaše.

Shimizu, pri katerem je Milivoje Novaković odigral vseh devetdeset minut, je moral na domačem igrišču priznati premoč moštvu Tosu, ki je slavilo z zadetkom Fujite.