Z današnjim obračunom Zagreba in Rijeke so z jesenskim delom sezone zaključili tudi na Hrvaškem. Na vrhu ligaške lestvice bodo prezimili nogometaši zagrebškega Dinama, s sedmimi točkami zaostanka pa na drugem mestu sledi prav Kekova Rijeka, ki je jesen sklenila z zmago z 1:2.

Rečani so na zelenici Kranjčevićeve povedli že po 16 sekundah igre, ko je predložek Ivančića, ki je podal z desne strani igrišča, na drugi vratnici izkoristil Sharbini, zgolj podstavil nogo in goste povedel v vodstvo. Gol Sharbinija je četrti najhitrejši v zgodovini hrvaškega državnega prvenstva, prvo mesto drži Edin Šaranović, ki je v dresu propadlega Kamen Ingrada za zadetek potreboval vsega deset sekund. Nadaljevanje je bilo precej mirnejše, v 18. minuti je imel Sharbini še eno priložnost, a je Livaković strel dobro zaustavil. Zagrebčani so izenačili v 22. minuti, minuto po izključitvi Močinića, ko je Stepčić izkoristil prosti strel in zadel pod stičiščem vratnice in prečnika. Moštvo s Kvarnerja je napadalo tudi z igralcem manj, do zmagovitega zadetka pa prišlo v 62. minuti, ko je prosti strel s 30 metrov izvedel Cvijanović, ki je v 35. minuti na igrišču zamenjal Jugovića, ob levi vratnici pa ni najbolje posredoval domači branilec Štiglec in premagal svojega vratarja. Izid se do konca srečanja ni več spremenil, čeprav sta si obe ekipi v zadnje pol ure srečanja pripravili še nekaj priložnosti. Miral Samardžić je v osrčju obrambe odigral celotno srečanje.