Jesenski del sezone gre h koncu tudi na Hrvaškem, kjer so prvoligaši, med njimi tudi Rijeka, ki jo vodi nekdanji slovenski selektor Matjaž Kek, odigrali predzadnji krog. Njegovi varovanci so se v zadnjem domačem obračunu pred domačimi gledalci pomerili s puljsko Istro, ki pa se domov vrača s točko.

Gledalci, najmlajše sta pred začetkom srečanja obdarila še dva božička, ki sta se spustila iz stene za tribuno F, so že v uvodnih minutah videli tri zadetke. V 6. minuti je po podaji Sharbinija zadel Kramarić, Istra je preko Batarela izenačila minuto kasneje, a sta Sharbini in Kramarić v 8. minuti še drugič poskrbela za novo vodstvo domačih. Istrani so znova izenačili v 24. minuti, ko je napako domače obrambe izkoristil Franjić, v 83. minuti pa so gostje po hitrem protinapadu celo povedli, zadel je Babić. A tudi ta rezultat ni obveljal za dolgo, saj je Kramarić, nekdanji napadalec zagrebškega Dinama, že v naslednji minuti s tretjim zadetkom poskrbel za končni izid – 3:3.

Rijeka, ki je tokrat zaigrala brez Benka in tudi našega Škarabota, je pred zadnjo tekmo jesenskega dela sezone na tretjem mestu, za vodilnim Dinamom zaostaja za štiri, za Hajdukom pa dve točki.