Kevin Kampl je v zadnjih dneh očitno ujel tudi strelsko formo, ki ga je krasila že v jesenskem delu lanske sezone. Potem ko je v nedeljo zadel ob remiju Salzburga na gostovanju pri Grödigu, se je med strelce vpisal tudi nocoj.

Plavolasi vezist je s soigralci v okviru osmine finala pokalnega tekmovanja gostoval pri drugoligašu iz Innsbrucka, ki je dodobra namučil državne in pokalne prvake. ‘Rdeči biki’ so imeli v preteklosti že težave z nižjeligaši, nič drugače ni bilo niti tokrat. Redni del srečanja se je končal brez zadetkov, mreži sta mirovali vseh 90 minut, gostujoči strateg Adi Hütter je v začetku drugega polčasa v ogenj poslal tudi slovenskega reprezentanta, ki ga čez dobra dva tedna čakata tekmi z Anglijo in Kolumbija. Menjava se v drugem polčasu ni obnesla, o napredovanju v četrtfinale so tako odločali podaljški, kjer je Salzburžane v vodstvo popeljal prav Kampl, ki se je  v 97. minuti, tako kot v nedeljo, po podaji Sabitzerja veselil še osmega zadetka v letošnji sezoni. Domači se niso predali in so v 107. minuti z zadetkom Bergmanna prišli do izenačenja, ki pa je trajalo vsega dve minuti, ko je za končnih 1:2 zadel Ante Roguljić.

Vipotnik z izjemnim zadetkom prekinil strelski post

Slovenski reprezentančni napadalec Žan Vipotnik je po dveh mesecih ponovno zablestel v dre…