Jon Gorenc Stanković se je danes, po poletni selitvi iz Domžal v Dortmund, veselil prvenca v dresu drugega moštva Borussie, ki tekmuje med nemškimi tretjeligaši.

Mladi up, ki se je na sever Nemčije preselil na triletno posojo, je v 90. minuti s strelom z 20 metrov zadel za 2:2 in poskrbel za delitev točk na tekmi proti Osnabrücku. Drugo moštvo Borussie se je pred domačimi gledalci razveselilo še enajste točke v letošnji sezoni, v kateri po 14. krogu zasedajo 18. mesto. Visokorasli branilec, ki bo januarja dopolnil 19 let, sicer pridno zbira tekmovalne minute, saj je doslej izpustil le eno srečanje, pa še to zaradi prepovedi igranja, potem ko je bil v sedmem krogu izključen, preostalih 13 srečanj pa je vselej pričel v začetni enajsterici trenerja Davida Wagnerja, ki mlademu Domžalčanu več kot očitno zelo zaupa.

Jan Oblak in soigralci zaključili v ligi prvakov

Dortmund je na povratni tekmi v ligi prvakov gostil Atletico. Madridčani so na zahtevnem g…