Domžalska nogometna šola že nekaj let velja za eno najproduktivnejših v regiji. Vrednost vložka in dela v mladinske selekcije v minulih tednih in mesecih v Nemčiji uspešno dokazuje tudi mladi Jon Gorenc Stankovič, ki kot posojen igra za dortmundsko Borussio.

Visokorasli nogometaš, ki bo januarja dopolnil šele 19 let, bi lahko igral še za mladinsko ekipo, a redno zbira minute v drugi ekipi Borussie, ki tekmuje med nemškimi tretjeligaši. Gorenc Stankovič, sicer tudi mladinski reprezentant Slovenije, je pod vodstvom trenerja Davida Wagnerja doslej odigral trinajst tekem in se v obračunu z Osnabrückom veselil tudi zadetka, z dobrim delom pa se je prebil že vse do članske ekipe. Trener Jürgen Klopp ga je namreč povabil na današnje gostovanje k novincu Paderbornu in ga uvrstil kar na klop za rezerviste. Mladi Domžalčan priložnosti za igro resda ni dobil, kljub temu, da je njegovo moštvo, potem ko je po prvem polčasu vodilo že z 0:2, na koncu osvojilo le točko, pa mu bo današnji dan zagotovo še dolgo ostal v spominu.

Tomi Horvat v glavni vlogi!

SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gost…