Rene Mihelič nadaljuje z odličnimi predstavami v dresu madžarskega Debrecena, ki tri kroge pred koncem prvenstva še vedno zaseda vrh lestvice, s tremi točkami prednosti pred Györom, katerega član je Rok Kronaveter.

Debrecen je v okviru 27. kroga gostoval pri Lombard Papi in ga premagal z izidom 1:5. A zmaga bi lahko bila tudi tesnejša, saj je Francoz Seydi dva zadetka dosegel v izdihljajih srečanja, znova pa se je izkazal tudi Rene Mihelič. Štajerec je igrišče zaradi lažje poškodbe zapustil v 75. minuti, ob izidu 1:3, potem ko je Toth nad njim storil prekršek za izključitev. Še pred tem pa je v uvodni minuti drugega polčasa po napaki domačega nogometaša Presingerja poskrbel za vodstvo gostov in s strelom z 1o metrov v desni kot domačih vrat zadel za 1:2. Dalibor Volaš je v igro vstopil v zaključku srečanja, ko je na igrišču zamenjal dvakratnega strelca Sidibeja.