Včeraj se je začela nova sezona hrvaškega prvenstva, že takoj pa se je z dvema goloma izkazal slovenski reprezentant Damjan Bohar. Ob slavju Osijeka, ki je tudi eden izmed prvih favoritov za osvojitev naslova v hrvaškem prvenstvu, je 29-letni krilni nogometaš odigral vseh 90 minut. Bohar je gola sicer dosegel ob zaključku tekme, v 90. minuti je rezultat povišal na 2-0, končni izid pa je poravnal z uspešno izvedeno enajstmetrovko v 95. minuti.

Poleg Boharjevega, je včeraj v hrvaški ligi sezono začel še en klub s slovenskim predstavnikom. Zagrebški Dinamo je doma z 2-0 klonil proti Slaven Belupu, Petar Stojanović je vseh 90 minut presedel na klopi za rezervne nogometaše.

Naloži več novic od Jure Vitulič

Tudi Zajc evropsko sezono sklenil v četrtfinalu

Slov enski nogomet je ostal brez predstavnikov v zaključnih bojih evropskih klubskih tekmo…