Roman Bezjak nadaljuje z odličnimi predstavami v dresu bolgarskega Ludogortsa. Ekipa iz Razgrada, ki letos nastopa tudi v Evropski ligi, zanesljivo vodi v bolgarski A Grupi, pomemben delež k temu pa v letošnji sezoni prispeva tudi 24-letni Korošec.

Bezjak, ki je v torek debitiral v začetni enajsterici Slovenije in zatresel okvir vrat, je tokratni obračun z ekipo Lokomotive iz Plovdiva začel na klopi za rezervne igralce, v igro pa vstopil v 63. minuti, ko je njegova ekipa že vodila z 2:0. Nekdanji član Korotana, Dravograda in Celja je v 78. minuti postavil končni izid srečanja, Ludogorets pa je po zaslugi Levskega, ki je s 4:1 premagal drugouvrščeni Litex iz Loveča, prednost povišal na šest točk.

Bezjak je prispeval že deseti ligaški zadetek v tej sezoni, k temu dosežku pa je dodal še zadetek iz tekme Evropske lige, ko je zadel proti nizozemskemu PSV-ju.