Robert Berić se je po poletnem prestopu v vrste dunajskega Rapida še drugič v letošnji sezoni pomeril z bivšimi delodajalci. Zeleno-beli so gostovali v Gradcu in se v štajerski prestolnici veselili še šeste zmage v letošnji sezoni, tudi s pomembnim deležem Krčana.

Nekdanji napadalec Krškega, Interblocka in Maribora je v 44. minuti obračuna vodstvo Dunajčanov povišal na 0:2, potem ko je po podaji Petsosa po diagonalem strelu z desnico zadel v levi kot domačih vrat in bil ob slavju zadetka kaznovan tudi z rumenim kartonom. Sturm je v drugi minuti nadaljevanja sicer znižal zaostanek domačih, po podaji Beichlerja je zadel Schick, a so gostje dvajset minut kasneje znova povišali na dva zadetka prednosti. To pa še ni bilo vse, kar je ponudil obračun. Berić, ki je bil v začetku avgusta izključen tudi na prvem medsebojnem obračunu v letošnji sezoni, je moral tudi tokrat pod predčasno prho. Z osmimi zadetki drugi strelec prvenstva si je v 86. minuti po prekršku nad Alenom Hadžićem prislužil še drugi rumeni karton.

Tudi Zajc evropsko sezono sklenil v četrtfinalu

Slovenski nogomet je ostal brez predstavnikov v zaključnih bojih evropskih klubskih tekmov…