Na prvi tekmi osmine finala lige prvakov, je Inter gostil madridski Atletico. Italijanski velikan iz prestolnice mode je v drugem polčasu strl obrambo gostov in prišel do pomembne zmage z 1:0. Nogometaši Interja bodo na drugi tekmi skušali ohraniti ali celo povišati priigrano prednost s prve tekme.

Prvi polčas se je končal z začetnih 0:0. Obe ekipi sta se srečanja lotili taktično in disciplinirano v obrambi. V drugem polčasu so prednost domačega terena skušali izkoristiti nogometaši Interja, ki so imeli nekaj lepih priložnosti. Jan Oblak, ki je odigral vseh 90 minut, je uprizoril nekaj lepih obramb, a mu ni uspelo ohraniti mrežene dotaknjene. Edini zadetek na tekmi je v 79. minuti dosegel Marko Arnautović.

Oblak in soigralci bodo zaostanek enega zadetka lovili na domačem terenu v Madridu. Povratna tekma teh dveh ekip bo odigrana 13. marca, ob 21:00.

Naloži več novic od KF

Korošec zabil Panathinaikosu, ki pa v Bolgarijo potuje s prednostjo (VIDEO)

Grški Panathinaikos je, s pomočjo dveh Slovencev, evropsko sezono pričel z zmago nad Botev…