V 14. krogu nogometne D-lige je repenski Kras, ki ga je še drugič zapored vodil Anton Žlogar praznih rok ostal tudi na gostovanju v Bellunu. Domača ekipa Montebellune, ki se po 14. krogu nahaja na osmem mestu ligaške razpredelnice, je zmagala s 3:0.

Gostitelji so povedli že v 20. minuti prvega polčasa z zadetkom Mosce, na katerega so branilci Krasa povsem pozabili. V 33. minuti je bilo že 2:0, zadel je Sadio, ki je izkoristil nezbranost obrambe rdeče-belih. V drugem polčasu se slika na igrišču ni spremenila. Belluno je držal vajeti igre v svojih rokah in dosegel še tretji gol. Tokrat iz enajstmetrovke, ki jo je zakrivil Slavec. “Treba bo veliko trenirati , saj smo tokrat naredili velik korak nazaj,” je priznal trener Krasa Anton Žlogar. V nedeljo bo Kras v Repnu (ob 14.30) gostil ekipo Biancoscudati Padova, ki je pred stečajem kluba igrala v B-ligi. Zanjo je igral tudi slovenski reprezentant Dejan Lazarević.

MONTEBELLUNA 3:0 KRAS REPEN
Mosca (20′), Sadio (33′), Duravia (81′ pen)
Kras Repen: Budicin, Boškovič (Tawgui), Slavec, Gulič (Simeoni), Božič, Komel, Maio, Grujić, Kneževič, Spetič, Bordon. Trener: Žlogar.

Naloži več novic iz Drugo

V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić

Evropska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. jun…