Slovenska ženska izbrana vrsta do 19 let se je na današnji praznični dan v Čatežu v prijateljskem obračunu ponovno pomerila z reprezentanco Bosne in Hercegovine, ki je na včerajšnji tekmi slavila z 2:4.

Tudi na današnjem srečanju so slavile gostje, tokrat je bil rezultat 1:2. Vse tri zadetke so gledalci lahko ujeli v drugem delu tekme, ko so najprej dva zadetka dosegle gostje, in sicer v 58. minuti, ko je zadela Lanija Duvnjak in v 63. minuti po zadetku Maje Jelčić. Slovenke so v zaključku preko Anje Eferl v 77. minuti ujele priključek in rezultat znižale na 1:2, kar se je ob koncu tekme izkazalo tudi za končni izid prijateljskega obračuna. V 87. minuti so domače sicer še imele priložnost za izenačenje z najstrožje kazni, a je Nina Kajzba, nad katero je bil storjen tudi prekršek, merila nenatančno.

Prijateljska tekma:

Slovenija U19 Ž – Bosna in Hercegovina U19 Ž 1:2 (0:0)

Eferl 77′; Duvnjak 58′, Jelčić 63′

Naloži več novic iz Drugo

V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić

Evro pska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. ju…