Nekdanji trener Celja in Domžal Simon Rožman je vendarle debitiral na klopi hrvaškega prvoligaša Rijeka. Šestintridesetletnik je svoj krst doživel na tekmi hrvaškega pokala proti ekipi Buje.

Člani hrvaške četrte lige niso bili kos trenutno tretjeuvrščeni ekipi hrvaškega prvenstva in so po 90. minutah igre na svojem terenu vknjižil visok poraz. Tekma šestnajstine finala je sprva bila načrtovana za 25. september, a je zaradi dežja in razmočenega terena bila odpovedana in prestavljena na kasnejši termin. Prvi polčas se je končal z rezultatom 5:0, Rijeka pa je v silovitem tempu nadaljevala tudi v drugem in zabila še šestkrat. Rečane v naslednjem krogu pokala čaka gostovanje pri ekipi Varaždina.

Naloži več novic iz Drugo

V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić

Evropska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. jun…