Mladi domžalski nogometaši včeraj po porazu v polfinalu turnirja Nike Premier Cup, ko so po enajstmetrovkah izgubili z Milanom, niso skrivali razočaranja. Kljub vsemu pa jim je poraz dal le še dodatno motivacijo in zagon za današnji obračun z londonskim Arsenalom, ki so ga varovanci Primoža Jeršina dobili z izidom 3:0 ter tako osvojili odlično tretje mesto.

Domžalska ekipa do 15 let je tako tretja najboljša ekipa na svetu v svoji starostni kategoriji, kar je glede na majhnost slovenskega prostora in s tem tudi na vložena finančna sredstva, ogromen uspeh. Zmagovalca so Domžalčani odločili že v začetku tekme, saj je po enajstih minutah na semaforju že pisalo 3:0. Že v 6. minuti je mrežo Londončanov načel Mlakar, v 10. minuti se je med strelce vpisal Kondič, minuto kasneje pa je končni izid postavil Kene. Rezultat, ki daje potrditev in hkrati nasprotuje vsem tistim nergačem, ki pravijo, da v se v Sloveniji v mlajših kategorijah ne dela dobro. Domžalčani dokazujejo nasprotno.