Danes je bila na sporedu še zadnja tekma 17. kroga v 2. slovenski nogometni ligi. Na Areni Petrol v Celju sta se pomerila Šampion in Farmtech Veržej, nič kaj presenetljivo pa so bili boljši gostje, ki so slavili z 0:2. Veržejci so dobili že prvi polčas, potem ko je zadel Vinkovič, deset minut pred koncem pa je Hotič le še potrdil rutinirano zmago. Z novimi tremi točkami se je moštvo Zlatka Gaborja prebilo že na četrto mesto, za drugim Kalcerjem pa zdaj zaostaja samo še za dve. Ob ugodnem razpletu zadnjega kola druge tretjine bi tako ob zmagi nad Aluminijem Veržejci lahko celo zaključili kot drugi, kar bi bil lep uspeh, ki se ga je pred sezono nadejal le malokdo. Tekme naslednjega kroga bodo v vsakem primeru zelo pomembne, saj bodo odločale o tekmovalnih parih v zadnji tretjini.

Šampionu po novem porazu na dnu ne kaže nič kaj dobro, saj za cono obstanka zaostaja že velikih 14 točk in se bo (vsaj na igrišču) izjemno težko rešil.

ŠAMPION CELJE 0:2 FARMTECH VERŽEJ