Haris Vučkić na Škotskem nadaljuje z odličnimi predstavami. Za Domžalčanom je fantastičen mesec, saj je marec sklenil z novo dobro predstavo, ki jo je ob koncu tekme kronal z dvema zadetkoma. V marcu je v dresu Rangersov zadel kar štirikrat.

Rangersi so na domačem igrišču danes popoldne gostili Cowdenbeath in ga ugnali s 4:1. Modri iz Glasgowa so v drugem polčasu, potem ko v prvi polovici obračuna ni bilo zadetkov, prišli še do šestnajste zmage v sezoni. Rangersi so v 49. minuti povedli z zadetkom Clarka, a so gostje v 76. minuti preko Oyenuguja prišli do izenačenja. Z izenačitvijo pa so gostje očitno zgolj razjezili domače moštvo, saj so Rangersi v 83. minuti znova povedli, zadel je McGregor. V zaključnih minutah pa je sledil še Vučkićev šov, v 88. minuti si je v kazenskem prostoru izmenjal dvojno podajo z Wallacem in zadel za 3:1. S strani Newcastle Uniteda posojeni nogometaš je v prvi minuti sodniškega dodatka s strelom z roba kazenskega prostora postavil končni izid tekme in se veselil še drugič na tekmi.

Vučkić in soigralci so slavili še drugič zapored, neporaženi pa so že osem tekem zapored. S 55 točkami se trenutno nahajajo na tretjem mestu lestvice, z istim točkovnim izkupičkom kot Hibernian, ki pa ima tekmo več.