Že v večernih urah včerajšnjega dneva smo poročali, da se je Etien Velikonja po tekmi s Cercle Bruggeom veselil pomembne zmage v boju za obstanek med belgijskimi prvoligaši. Pomemben delež k temu je prispeval tudi sam, saj je v 28. minuti najprej izenačil na 1:1, šest minut zatem pa Wandersonu podal za zadetek, s katerim je Lierse povedel z 1:2. Kot je razvidno iz spodnjega posnetka, se je Velikonja podpisal pod pravo mojstrovino, saj je z lepim preigravanjem iz igre vrgel domačega branilca Pierra Bourdina, nato pa s strelom z leve strani kazenskega prostora matiral še vratarja Wernerja, ki je sicer bil blizu obrambe.