Andraž Kirm se je na Cipru očitno specializiral za izvajanje prostih strelov. Pred tedni je v državnem prvenstvu postregel s pravo mojstrovino, podobno je bilo tudi danes, ko so na sredozemskem otoku igrali tekme pokalnega tekmovanja.

Kirmova Omonia se je pred domačimi gledalci pomerila z ekipo Ayia Napa in jo premagala s 4:0. Zadnjeuvrščeno moštvo državnega prvenstva za Omonio vsaj na papirju ni predstavljajo najtežavnejšega nasprotnika, a so se gostje dobro upirali in na odmor odšli z začetnim izidom. A v drugem polčasu so hitro klonili, saj so med 48. in 53. minuto prejeli kar tri zadetke. V 48. minuti je najprej zadel Schembri, tri minute kasneje je mrežo zatresel še de Almeida, v 53. minuti pa se je izkazal še naš reprezentanta, ki je mojstrsko izvedel prosti strel z roba kazenskega prostora in zadel v bližnji zgornji kot. Končni izid srečanja je 15 minut pred koncem postavil Roushias, Omonia pa se je z zmago praktično že uvrstila v četrtfinale, pa čeprav bo povratna tekma na sporedu šele konec januarja.

Horvat Sturmu priboril novo lovoriko (VIDEO)

Slovenski reprezentant Tomi Horvat nadaljuje z izvrstnimi predstavami v dresu graškega Stu…