Srbski prvoligaši so ta vikend odigrali srečanja 20. kroga, beograjski Partizan je danes gostoval pri mestnem rivalu Čukaričkem in stežka prišel do točke. Rešitelj črno-belih je bil reprezentančni branilec Branko Ilić, ki je v zadnji minuti rednega dela srečanja zadel za delitev točke.

Partizanovci so se namreč kar dvakrat znašli v zaostanku, potem ko je Čukarički prvič povedel že v osmi minuti. Z natančnim udarcem z velike razdalje je gostujočega čuvaja Živkovića matiral Bojić. Vodstvo domačih kljub vsemu ni bilo dolgo, saj so gostje z zadetkom povratnika Babovića izenačili v 14. minuti, 1:1 pa je bil tudi izid polčasa. Tudi v drugem polčasu so povedli nogometaši Čukaričkega, v 74. minuti je bil po predložku Srnića je bil z glavo natančen Stoiljković, ki je bil hitrejši od še enega slovenskega branilca Gregorja Balažica. Kot že rečeno, so se Partizanovci pred drugim porazom v sezoni rešili v zadnji minuti rednega dela srečanja, ko je bil po podaji s kota na bližnji vratnici najvišji Branko Ilić.

Oba Slovenca sta v obrambi odigrala vseh 90 minut, Ilić pa se je veselil še tretjega zadetka v letošnji sezoni. Prednost Partizana se je tako stopila na vsega dve točki, saj je Crvena zvezda z zadetkom Lazovića premagal Napredak.

Zaradi škandala huda kazen za Ibričića, Rožman jo je odnesel precej bolje

Znan je epilog incidenta na povratni tekmi četrtfinala pokala BiH med Sarajevom in Borcem,…