Zlatko Dedić je očitno znova našel dobro strelsko formo, saj je v dresu FSV Frankfurta zadel še drugi teden zapored. Potem ko je v minulem tednu potrdil zmago nad Kaiserslauternom, je tokrat pričel še lov na zaostanek v tekmi z Bochum.

Izkušeni Primorec, ki je na igrišču preživel vseh 90 minut, je mrežo nekdanjih delodajalcev zatresel v 79. minuti, ko je zaostanek znižal na 2:1. Domači so namreč v 61. minuti povedli z 2:0, saj sta zadela Terrazzino in Eisfeld. Po znižanju Zlatka Dedića pa je sledila dramatična končnica. Bochum je dve minuti po zadetku nekdanjega slovenskega reprezentanta dosegel še tretji zadetek, pod katerega se je podpisal Latza, nato pa je na sceno stopil Kapllani. V 84. minuti je izkoristil najstrožjo kazen, v zadnji minuti rednega dela srečanja pa je izid izenačil na 3:3.

Frankfurtčani so v četrti spomladanski tekmi šele prvič oddali točki, z desetimi osvojenimi točkami pa so zaenkrat najboljše moštvo spomladanskega dela sezone.