Benjamin Verbič je kljub poškodbi, ki ga je za nekaj tednov oddaljila od nogometnih zelenic, očitno zadržal odlično formo, ki jo je kazal že v dresu celjskega prvoligaša, kakor tudi takoj po selitvi v dansko prestolnico.

Potem ko se je Vojničan v prvi tekmi po poškodbi vrnil z asistenco ob zmagi nad Aalborgom, ga je danes trener Solbakken že uvrstil v začetno enajsterico Kobenhavna, slovenski reprezentant pa je ponujeno priložnost zagrabil z obema rokama. V 23. minuti obračuna z Randersom je namreč domače moštvo popeljal v vodstvo in se tako veselil še ligaškega prvenca v dresu levov.

Z zmago so Verbič in soigralci z drugega mesta ligaške razpredelnice izrinili prav današnjega nasprotnika, nekdanji član Celja pa je igrišče zapustil v 69. minuti, ob izidu 1:0, v zaključku pa so desetkratni prvaki zabili še dva zadetka.

Zaradi škandala huda kazen za Ibričića, Rožman jo je odnesel precej bolje

Znan je epilog incidenta na povratni tekmi četrtfinala pokala BiH med Sarajevom in Borcem,…