Tako kot še nekje po evropskih državah, so včeraj tudi v Švici odigrali polfinalne tekme pokalnega tekmovanja. S torkovo zmago nad Zürichom si je prvo finalno vstopnico priigral Sion, včeraj si je finale priboril še Basel.

V zadnjih letih najuspešnejši švicarski kolektiv se je v polfinalu pomeril s St. Gallnom in ga v gosteh ugnal z 1:3. V domačem moštvu je nekaj priložnosti za dokazovanje dobil tudi Džengis Čavušević, saj je v 53. minuti srečanja, ob izidu 0:2, na igrišču zamenjal Alberta Bunjaka. Basel je kmalu zatem s tretjim zadetkom na tekmi potrdil finale, poraz St. Gallna pa je štiri minute pred koncem srečanja omilil prav 27-letni Ljubljančan.

Nekdanji član Slovana in Domžal se je razveselil še sedmega zadetka v letošnji sezoni, še drugič je bil uspešen v pokalnem tekmovanju.

Sturm Graz uspešen proti Rapidu

Sturm Graz je danes, ob 19.30 uri, v 27. krogu avstrijske Bundeslige, gostil SK Rapid. Dom…