Robert Berić je očitno ohranil strelsko formo z jesenskega dela sezone, ko je v avstrijski Bundesligi zabil kar trinajst zadetkov. Krčan je v uvodni pripravljalni tekmi Rapida v mrežo Gerasdorfa pospravil dve žogi.

Dunajčani s četrtoligašem iz Spodnje Avstrije niso imeli pretiranih težav, saj je v golu Gerasdorfa končalo kar trinajst strelov. Trener Rapida Zoran Barišić je nekdanjemu napadalcu Krškega, Interblocka, Maribora in Sturma ponudil v drugem polčasu, ki so ga zeleno-beli pričeli z izidom 6:0. Berić je po uri igre zadel za 9:0, devet minut pred koncem rednega dela srečanja pa je ob rezultatu 12:0 zadel še drugič.

Rapid bo drugo pripravljalno srečanje odigral že v soboto, ko se bo pomeril s petoligašem ASK Bruck/Leitha.

Šeško natančen proti Dortmundu

RB Leipzig je danes, ob 15.30 uri, gostil Dortmund. Rdeči biki so na tekmi 31. kroga v nem…