Na današnji tekmi zadnjega kroga 1. SŽNL so na derbiju med Pomurjem in Olimpijo po preobratu v drugem polčasu z rezultatom 2:1 slavile domačinke. Zmagoviti zadetek je v sodnikovem dodatku dosegla Tjaša Tibaut in s tem dosegla nov mejnik v slovenskem ženskem nogometu.

Razburljiv dvoboj v Bratoncih so bolje začele Ljubljančanke, ki so z zadetkom Vindišarjeve odšle na odmor z vodstvom 0:1, a so nato Prekmurke v zaključku drugega polčasa z zadetkoma Kolblove v 77. minuti in Tibautove v prvi minuti sodnikovega dodatka prišle do preobrata in zmage. Z zmago so zaključile uspešno sezono v kateri so slavile naslov državnih prvakinj in so na dobri poti, da slavijo tudi v pokalnem tekmovanju.

Zadetek Tibautove je bil že njen 23. v tej sezoni in skupno že 308. v 1. SŽNL, s čimer je postavila nov strelski rekord v ženski konkurenci. Pred tem je rekord držala skupaj s Tanjo Vrabel, ki je z igranjem nogometa že zaključila in že nekaj časa športno kariero nadaljuje kot sodnica in igralka futsala.

Nogometašice Radomelj so na umetni zelenici domžalskega športnega parka v sklopu 15. kroga…