V dopoldanskem terminu so se tokrat v Gornji Radgoni merile igralke Pomurja in Radomelj. Tekma je postregla z šestimi zadetki in posebnim jubilejem Špele Kolbl.

Prve so zapretile igralke Radomelj in že po vsega 20 sekundah igre preko Nine Mele šokirale Pomurje. Pomurke so se nato zbrale in odigrale bolj odločno. V 13. minuti je semafor že kazal v prid Pomurja. Dvakrat je zadela Nina Kajzba. Do konca prvega polčasa še nekaj poizkusov, a brez zadetka. V drug polčas so domačinke krenile bolj odločno in hitro povišale vodstvo na 3:1, zadela je Špela Kolbl, ki je tako prišla do svojega 150. ligaškega zadetka. Kasneje je Kolblova zadela še enkrat, končni rezultat tekme pa so postavile kar Radomljanke same, ko so si preko Melani Knez zabile avtogol.

ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK Radomlje 5:1 (2:1)
Nina Kajzba (10′, 13′), Špela Kolbl (47′, 54′), Melani Knez (66’/ag); Nina Mele (1′)

Naloži več novic od M. Š.

Nogometašice Radomelj so na umetni zelenici domžalskega športnega parka v sklopu 15. kroga…