Slovenska ženska članska reprezentanca je doživela pričakovan poraz na Islandiji, domačinke so bile boljše z 2:0. A Slovenke so se favorizirani Islandiji odlično zoperstavile. Prvi polčas se je tako končal brez zadetkov, zmago pa je z dvema zadetkoma v 55. in 68. minuti severnjakinjam priigrala Glodis Viggosdottir. Islandke so se z tremi točkami zavihtele na prvo mesto lestvice, Slovenija ostaja na četrtem mestu lestvice.

Islandija : Slovenija 2:0 (0:0)

Slovenija: Meršnik, Agrež, Rozmarič, Korošec, Erman, Zver, Čonč, Prašnikar, Ivanuša (89` Prša), Kolbl (78` Kuštrin), Eržen

Po srečanju je Borut Jarc, selektor ženske članske reprezentance poudaril, da so se njegove varovanke pokazale v lepi in kvalitetni luči: »Lahko rečem, da so se Slovenke pokazale v tako lepi in kvalitetni luči, da se je tudi Islandija tresla 90 minut za zmago! Po koncu tekme je do mene prišel islandski selektor in mi čestital, rekel pa je takole: ne more verjeti, da je Slovenija v tako kratkem času postala tako organizirana in kvalitetna ekipa. Pravi, da ne more verjeti. O tekmi pa lahko rečem še tole: Islandke so dominirale na trenutke, saj smo tudi mi. Ko smo imeli pobudo, imeli smo tri, štiri priložnosti, jih nismo izkoristili. Na drugi strani je Islandija iz dveh malce čudnih situacij zadela. Morda je bil celo prekršek nad našo vratarko ob prvem golu. A ne iščemo alibija, to je nogomet!“

Nogometašice Radomelj so na umetni zelenici domžalskega športnega parka v sklopu 15. kroga…