Pomurje nadaljuje izjemen niz zmag, danes so s 6:1 padle Cerklje. Najprej so se znašle v zaostanku, toda še pred koncem prvega polčasa zagospodarile in prvi polčas dobile s 4:1. V drugem smo videli še dva zadetka. V popoldanskem terminu pa dve zmagi domačink z identičnim rezultatom. Olimpija je z 7:0 odpravila Krim, Radomlje pa Ajdovščino. Na derbiju Ljubljane je zablestela Ana Milović, ki je zabila hattrick. Za Radomlje je znova navdušila Zala Kuštrin, ki je v mrežo Ajdovk poslala kar 4 žoge. Za Radomlje je to prva zmaga po treh zaporednih porazih.

ŽNK CERKLJE – ŽNK NONA POMURJE BELTINCI 1:6 (1:4)                                            Kos (18′); Kajzba (24′, 78′), Zajmi (29′), Hofman (32′), Tibaut (35′, 90′)

ŽNK OLIMPIJA – ŽNK KRIM ROLLJET 7:0 (4:0)                                                                                 Milović (2′, 16′, 68′), Vindišar (26′), Česnik (30′), Paliska (51′), Suhoveršnik (72′)

ŽNK RADOMLJE-AJDOVŠČINA 7:0 (1:0)   Osmanagić (20′), Kuštrin (58′, 65’, 71’, 73’), Vodušek (61′), Ulbin (68′)

Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Ženski nogomet

Ljubljana proti Ptujčankam ni dovolila presenečenja

Nogometašice Ljubljane bodo prihodnji mesec v Stožicah zaigrale v finalu ženskega pokala, …