Kljub temu, da smo se v tej sezoni posvečali moškemu nogometu, velja omeniti tudi, da v Sloveniji obstaja t.i. Slovenska ženska nogometna liga (SŽNL). V aktualni sezoni je nastopalo devet ekip, s prepričljivo točkovno prednostjo pa so naslov ubranile ŽNK Teleing Pomurje. Velja omeniti, da so Pomurke v prejšnji sezoni izrinile iz prestola ŽNK Krko, ki ima do sedaj osem osvojenih naslovov. Pomurke so v letošnji sezoni zbrale 49 točk z gol razliko 146:11. Naslov za najboljšo strelko lige je prav tako prejela igralka Teleing Pomurja Tanja Vrabel, ki je v letošnji sezoni zabila kar 38 zadetkov (trije zadetki so bili doseženi iz najstrožje kazni). Drugo mesto je osvojila Tjaša Tibaut (ŽNK Teleing Pomurje/28 zadetkov), tretjo pa Kaja Eržen (ŽNK Teleing Pomurje/26 zadetkov). Prav tako pa so se Prekmurke uvrstile v finale pokale, ki bo na sporedu 29. maja v Kopru. Tokrat bodo nogometašice Teleing Pomurja branile pokalni naslov in bi ob morebitni zmagi, ta pokal osvojile že četrtič. Največ osvojenih pokalnih naslovov ima prav tako ŽNK Krka, ki je osvojila 5 pokalnih naslovov.