Končan je že 3. krog v katerem so počivale igralke Pomurja. Dveh zmag sta se danes veselili domači ekipi, eno so vpisale gostje.

Cerklje so gostile Radomlje in izgubile z 1:4. Ob polčasu so zaostajale z 1:2. Mrežo Radomelj je zatresla Neža Bizjak, na drugi strani pa so za Radomlje zadele Zala Kuštrin, Karmen Ulbin dvakrat in Tija Vrhovnik.

Ljubljančanke so na svojem igirišču celile rane iz derbija in z 3:0 ugnale Tabor. Zmago so si priborile v zadnji tretjini srečanja, ko so dosegle vse zadetke. Enajstmetrovko je uspešno realizirala Manja Rogan, zadeli sta še Tina Paliska in prvič v zelenem dresu Izabela Križaj.

Goliado dneva so na svojem igirišču demonstrirale igralke Krima, ki so z 8:0 odpravile Ajdovščino. V vsakem polčasu so dosegle po 4 zadetke. Štirikrat je bila uspešna Mirjam Kastelec, po enkrat pa Ela Andlovic, Zala Petrič, Nika Pintarič in Nea Lovrinčić.

ŽNK Cerklje:ŽNK Radomlje 1:4 (1:2)
Bizjak (33’); Kuštrin (4’), Ulbin (28’, 74’), Vrhovnik (59’)

ŽNK Olimpija:ŽNK MB Tabor 3:0 (0:0)
Rogan 11m (60’), Paliska (76’), Križaj (84’)

ŽNK Krim RollJet:Ajdovščina 8:0 (4:0)
Andlovic (10’), Kastelec (22’, 35’, 55’, 91’), Petrič (43’), Pintarič (70’), Lovrinčić (83’)

Naloži več novic od M. Š.

Ljubljana proti Ptujčankam ni dovolila presenečenja

Nogometašice Ljubljane bodo prihodnji mesec v Stožicah zaigrale v finalu ženskega pokala, …