V 21. krogu francoske Ligue 1 je Le Havre gostil Rennes. Varovanci Luke Elsnerja so na domačem terenu doživeli poraz z minimalnih 1:0. Z današnjim porazom so nogometaši Le Havreja prekinili uspešen niz neporaženosti v državnem prvenstvu, ki je trajal tri tekme.

Dokaj izenačen prvi polčas se je odvil brez rezultatskih sprememb. Ekipi sta napadali v intervalih, a omembe vrednega dejanja na igrišču ni bilo. V prvi polovici drugega polčasa pa so gostujoči nogometaši uspeli doseči prvi zadetek na tekmi. Za vodstvo Rennesa, je v 60. minuti poskrbel Benjamin Bourigeaud. Varovanci slovenskega stratega so v nadaljevanju sprožili nekaj nevarnih strelov, vendar jim ni uspelo izida izenačiti. Tekma se je končala s porazom Le Havreja.

Rennes ima po 21 odigranih tekmah 31 točk. medtem ko je Le Havre pri 24 točkah. Le Havre se bo na naslednji tekmi, ki bo 17. februarja, pomeril v gosteh proti Lillu.