Šuler dvignil prah v taboru Celja, odzval se je Kolotilo Športni direktor Maribora in generalni direktor Celja sta poskrbela za dvig prahu na Štajerskem in besedni dvoboj, ki je potekal na daljavo. Vse skupaj se je pričelo, ko je Marko Šuler v izjavi zbodel z opazko o delovanju kluba iz knežjega mesta. Nekdanji slovenski reprezentant … Preberi več
Pri Celju ne računajo več na nekdanjega vezista Olimpije V taboru Celja so se po številnih okrepitvah znašli v položaju, kjer so nekateri nogometaši z visokimi pogodbami na stranskem tiru trenerja Romana Pylypchuka. Eden izmed njih je tudi 32-letni vezist iz Bosne in Hercegovine. Tomislavu Tomiću je bila ob prihodu dodeljena celo vloga kapetana … Preberi več
Bodo Celjani po Obradoviću pripeljali še enega vratarja? V zadnjih dneh se širijo govorice, da bi naj Celjani, po podpisu pogodbe z Matkom Obradovićem, v svoje vrste želeli zvabiti tudi nekdanjega vratarja Olimpije. Vratar Žiga Frelih, ki se mu portugalska avantura ni izšla po pričakovanjih, je že kar štiri mesece brez kluba. Poleti … Preberi več
Najvišja kazen v minulem krogu pripadla Mariborčanom Boštjan Jeglič, disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije, je po odigranem 19. krogu Prve lige Telemach izrekel kazni Muri, Celju in Mariboru. Mariborčani so prejeli najvišjo kazen izmed vseh, in sicer v višini 700 evrov zaradi nešportnega in neprimernega vedenja navijačev. Zaradi nešportnega vedenja igralcev in … Preberi več
Šušnjari dve tekmi prepovedi igranja Na gostovanju Kopra v Stožicah je Luka Šušnjara, zaradi nešportnega vedenja prejel rdeči, za kar bo kaznovan z dvema tekmama prepovedi igranja, poleg tega pa bo moral plačati še 400 evrov kazni. Tri tekme ne bo smel ob igrišče predsednik Kopra Anto Guberac, klub pa … Preberi več
Vijol’čni bojevnik se je prebudil, vendar tokrat v dresu Celja Aljoša Matko je 22-letni napadalec, ki je nase najprej opozoril v dresu Maribora. S svojimi odličnimi predstavami in zadetki je bil tudi ‘kronan’ kot Vijol’čni bojevnik za leto 2021. Po odhodu iz vrst Maribora se je pridružil švedskemu prvoligašu Hammarbyju, kjer pa ni dobival redne … Preberi več
Branko Veršič o stanju v celjskem prvoligašu Na spletni strani celjskega nogometnega kluba se je oglasil njihov športni direktor Branko Veršič, ki je povzel dosedanji del prvenstva ter predstavil pričakovanja v nadaljevanju. V klubu so s četrtim mestom, ki so ga zasedli po končanem jesenskem delu zelo zadovoljni, kot edino negativno točko … Preberi več
Celje za konec visoko slavilo pri Tabor Sežani Nogometaši CB 24 Tabora Sežane so v 20. in zadnjem jesenskem krogu Prve lige Telekom izgubili proti Celju z 0:4 (0:2). * Stadion Rajka Štolfe, sodniki: Matković, Praprotnik in Pospeh. * Strelci: 0:1 Vizinger (23.), 0:2 Božić (43.), 0:3 Božić (65.), 0:4 Lotrič (89.). * … Preberi več