Zadnje dejanje sobotnega popoldneva je dobilo epilog. Nogometaši ljubljanske Olimpije so na gostovanju z rezultatom 2:0 premagali zasedbo Radomelj.


Za goste sta v polno merila mladi Nemanja Motika in portugalski virtuoz Rui Pedro. Za slednjega mediji že ugibajo kje bi lahko nekdanji član Porta nadaljeval svojo kariero. Dejstvo je da mu s koncem letošnje sezone pogodba poteče, kar pomeni, da se bo že januarja lahko začel pogovarjati z drugimi klubi.

Moštvo ljubljanske Olimpije se lahko po tretji zaporedni ligaški zmagi tako popolnoma posvetijo evropskemu obračunu, ki jih čaka v četrtek. Varovanci Zorana Zeljkovića bodo v domačih Stožicah pričakali francoski Lille.

Z domačim prvenstvom nadaljujemo že v nedeljo, ko bodo na sporedu kar trije obračuni Prve Lige Telemach.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Reško-mariborska trenerska zamenjava: Sanchez namesto Rijeke v Maribor, Kek nazaj na “mesto zločina”?

Nekdanji strateg ljubljanske Olimpije Victor Sanchez po dobrem letu in pol zapušča klop Ri…