Nogometaši Gorice so danes ob 11.30 uri odigrali pripravljalni tekmo v Čatežu. Na tekmi so se pomerili z ukrajinsko ekipo Ruh Lviv. Novogoričani so zmagali z rezultatom 2:0.

Gorica je v srečanje krenila z naslednjimi igralci: Jurca, Korošec, Kadrić, Marjanac, Marinič, Brkić, Vendramin, Sajčić, Hrka, Mevlja, Baruca. Za slovensko moštvo, ki leto nastopa v 2.SNL se je z dvema zadetkoma med strelce vpisal Sajčić. 27-letni je v polno meril v 9. minuti in 45. minuti tekme. Nekaj odličnih obramb je v vratih Gorice uprizoril tudi Dennis Zeriali.

Nogometaši Gorice bodo prvo prvenstveno tekmo odigrali 3. marca, v gosteh proti Nafti.