Druga tekma sobotnega spored v Prvi ligi Telemach se je pričela ob 15:00. Domžale so na svojem terenu gostile ljubljanski Bravo. Varovanci Aleša Arnola so tekmo 20. kroga zmagali z rezultatom 3:1.

Za vodstvo gostov je po podaji Ivanška poskrbel izkušeni napadalec Matej Poplatnik, ki je bil natančen v 26. minuti. Drugi zadetek za Bravo je le pet minut kasneje dosegel Jakoslav Stanković. Gostje so na odmor odšli z dvema zadetkoma prednosti. Povišanje vodstva na 3:0 je sledilo v 64. minuti tekme. Za tretji zadetek Šiškarjev je poskrbel Matej Poplatnik, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko. Edini zadetek Domžal je v 85. minuti dosegel Jošt Pišek. Do konca tekme ni bilo več rezultatskih sprememb, kar pomeni, da so gledalci videli štiri zadetke.

Bravo ima po 20 odigranih tekmah 32 točk. Za Olimpijo, ki je na drugem mestu zaostajajo šest točk. Domžalčani se nahajajo v spodnjem delu lestvice. Po enakem številu odigranih tekem, kot današnji tekmec, imajo skromnih 23 točk. Bravo se bo v 21. krogu pomeril s Celjem, medtem ko bodo nogometaši Domžal gostovali v Rogaški.

Naloži več novic od KF

Nafta v zaključku do preobrata in prve zmage v sezoni

Drugi krog državnega nogometnega prvenstva se je pričel z obračunom Nafte in Radomelj. V L…