Danes, ob 18.00 uri, sta se v četrtfinalu slovenskega pokala pomerila Triglav in Rogaška. Kranjčani so gostili Slatničane, ki so se veselili zmage z rezultatom 3:2. Rogaška ekipa si je z zmago v Kranju zagotovila preboj v polfinale.

Prvi par, v četrtfinalu, je gledalcem na današnji tekmi ponudil kar pet zadetkov. Za vodstvo črno-belih je v 10. minuti poskrbel Mijić. Momčilovski je izid izenačil v 24. minuti srečanja. Prvi polčas se je končal z neodločenim izidom 1:1. Za ponovno vodstvo Slatničanov je v 49. minuti zadel Korošec. Le minuto kasneje je Horvat je izid izenačil na 2:2. Za pomembno zmago Rogaške in preboj v naslednjo fazo tekmovanja je zadel Thalisson.

Preostali trije pari so: Koper – Mura, Gorica – Radomlje in Ilirija – Beltinci. Katere ekipe se bodo pridružile Rogaški v polfinalu bo znano v prihodnjih dneh.