Danes so nogometaši Radomelj odigrali drugo pripravljalno tekmo. V Kranju so se pomerili s Triglavom, ki je nekaj dni nazaj doživel visok poraz proti zagrebškemu Dinamu. Tekma, ki so jo dobili Radomljani, se je končala z rezultatom 4:1.

V prvem polčasu je za mlinarje zadel mladi Nejc Močnik, v drugem polčasu pa sta za zanesljivo zmago poskrbela Andrej Pogačar in Madžid Šošić, ki je v polno meril dvakrat.

Za ekipo, ki nastopa v Prvi ligi Telemach, so v prvi postavi začeli: Velić, Jazbec, Korun, Ljutić, Marković, Davidović, Pogačar, Gavrić, Da Cruz, Močnik, Martinčič.

Priložnost za dokazovanje so dobili še: Kobal, Ševelj, Petrašilo, Posavac, Koderman, Gnjatić, Nuhanović, Krolo, Vokić, Šošić, Da Cruz, Gorenc Stanković, Zaler, Bijelonja.

Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz 2. liga

Nafta v zaključku do preobrata in prve zmage v sezoni

Drugi krog državnega nogometnega prvenstva se je pričel z obračunom Nafte in Radomelj. V L…