V 20. krogu Prve lige Telemach je Koper gostil Radomlje. Na zadnji sobotni tekmi državnega prvenstva smo zmagovalca dobili v zaključku tekme. Na dokaj izenačeni tekmi so do zmage prišli gostje. Radomljani so tekmo zmagali z rezultatom 1:0.

Prvi polčas se je odvil brez rezultatskih sprememb. Tudi v nadaljevanju drugega polčasa sta ekipi napadali v intervalih, vendar brez zadetka. Edini in hkrati odločilni zadetek so gostje dosegli pozno v sodnikovem dodatku. Za Radomlje je tik pred koncem tekme zadel 31-letni Gaber Dobrovoljc.

Koper ima po 20 odigranih tekmah 30 točk, medtem ko so Radomljani pri 20 točkah. Radomlje bodo 17. februarja gostile Olimpijo, Koper pa se odpravlja na gostovanje v Kidričevo, kjer se bo pomeril z Aluminijem.

Naloži več novic od KF

Nafta v zaključku do preobrata in prve zmage v sezoni

Drugi krog državnega nogometnega prvenstva se je pričel z obračunom Nafte in Radomelj. V L…