Prva tekma 24. kroga Prve lige Telekom Slovenije je bila odigrana v Kidričevem, kjer je domači Aluminij gostil vodilno Olimpijo. Ljubljančani so po prvem polčasu zanesljivo vodili, na koncu pa branili zmago z rezultatom 1:2.

Olimpija je imela v prvem delu lepo število priložnosti za dosego zadetkov, izkoristila pa je dve. Za 0:1 je s perfektno izvedenim prostim strelom zadel Endri Cekici, v štirinajsti minuti srečanja. Šest minut pred koncem prvega dela je izid polčasa postavil Roman Bezjak, ki se je najbolje znašel po podaji iz kota.

V drugi polčas so agresivneje krenili domači in znižali zaostanek v osmi minuti nadaljevanja. Z natančnim strelom in prvim zadetkom v sezoni, je Vidmarja ugnal Jure Matjašič. Šumari so lovili priključek, vendar jim to ni uspelo in zmaji so slavili prvo zmago v spomladanskem delu ter ostajajo vodilni tudi po 24. Prvenstvenem krogu.

NK Aluminij – NK Olimpija 1:2