Pred dnevi smo že pisali, da bo Urban Žibert zapustil vrste koprskega prvoligaša, saj je uvodni trening, Koprčani so prvič trenirali v petek, spremljal v “civilnih oblačilih”. Danes je že jasno, da je Ljubljančan že nekdanji kanarček.


Vezist in vodstvo kluba sta se dogovorila za predčasno prekinitev pogodbe, ki bi se sicer iztekla šele čez dobro leto in pol. 22-letni nogometaš, ki je bil v preteklosti tudi član Domžal, Slovana, Celja, Portorož Pirana in Dekanov, je rumeno-modri dres Kopra nosil tri leta in pol, v tem času pa na prvoligaških zelenicah odigral 77 tekem in dosegel pet zadetkov, dva v letošnji sezoni, ko je zatresel mreži Krke in Maribora.

Primorske novice so konec minulega tedna že namigovale, da se bo Žibert preselil na jug Apeninskega polotoka, kjer naj bi zaigral za Reggino, ki trenutno igra v tretjem razredu italijanskega nogometa.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Trener za nujne primere? Žlogar spet odhaja po menjavi vodstva!

Le mesec po tem, ko je Domžale rešil pred izpadom, se Anton Žlogar poslavlja s trenerskega…