Domžalčani so podaljšali sodelovanje s športnim opremljevalcem Jomo, Španci bodo ravbarje oblačili še vsaj štiri leta. Nove drese (ti ostajajo rumene, bele oziroma modre barve) bo rumena družina preizkusila že na jutrišnjem pokalnem obračunu z Ilirijo.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od VBi
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Saitoski odšel, Osuji prišel

Napa d Aluminija bo v prihajajoči sezoni povsem neprepoznaven, v primerjavi z minulo sezon…