Hrvaški napadalec, ki je pred nekaj dnevi prestopil iz Celja v avstrijsko bundesligo k Wolfsbergerju, je danes dočakal svoj debi v dresu črnobelih. V 1. krogu tamkajšnjega prvenstva, je Wolfsberger gostil najboljšo ekipo v državi, Red Bull Salzburg. Nekdanji grof je v igro vstopil v 75. minuti pri rezultatu 0:2, ko je zamenjal Liendla. V nadaljevanju so gostje iz Mozartovega mesta še enkrat zadeli, v 93. minuti pa je svoj prvi zadetek v Avstriji dosegel prav Dario Vizinger.

Tekma se je končala z rezultatom 1:3. Za goste sta zadela Daka in Koita, en gol pa je v lastno mrežo zabil Peretz. Domači so od 16. minute dalje igrali tudi brez izključenega Lochoshvilija.