Danes se bo Maribor ob 19:00 uri pomeril z NK Kety Emmi Bistrico. Tekma bo odigrana za zaprtimi vrati Ljudskega vrta, z namenom, da imajo nove tekmovalne minute tudi tisti igralci, ki v četrtek niso dobili priložnosti za igro ali so pa igrali manj.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Frelih tik pred vrnitvijo v domovino

Kot vse kaže se Žiga Frelih ponovno vrača v slovensko prvo ligo. Visokorasli čuvaj mreže s…