Pri Bravu so lahko nezadovoljni z začetkom sezone, potem ko so po obetavnih nekaj letih v 1. SNL trenutno le na osmem mestu prvenstvene razpredelnice. A klub iz spodnje Šiške se je pred nadaljevanjem prvenstva hudo okrepil, v ekipo sta namreč prispela dva izmed najbolj nadarjenih mladih slovenskih nogometašev.


Na posojo se namreč kot prvi seli nekdanji krilni nogometaš Aluminija, David Flakus Bosilj, ki je do sedaj v Prvi Ligi Telemach na 57 tekmah dosegel 8 golov, ter dodal 5 asistenc. Zadnjo sezono je sicer preživel pri italijanski Hellas Veroni, ki je 20-letnika v Ljubljano posodila za eno leto, Bravo pa bo imel tudi možnost odkupa pogodbe.

Kot drugi pa v ekipo rumenih prihaja Tamar Svetlin. Slednji velja za enega najbolj nadarjenih vezistov v Prvi Ligi, po tem ko so Celjani pripeljali izkušenega Denisa Popovića, pa zanj v osrčju zvezne vrste niso več našli prostora. Svetlin je sicer pri rosnih 21-ih letih zbral že 99 nastopov v članski kategoriji, lani pa je v Celje prestopil kar za 350.000 evrov. V Ljubljano se tudi on seli na enoletno posojo z možnostjo odkupa.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Jure Vitulič
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Neznano ime z velikim potencialom – vijolice pripeljale reprezentanta Madagaskarja

Vijoličasti so poskrbeli za novo kadrovsko potezo – v Ljudski vrt je prispel francosko-mad…