V Olimpiji se nadaljujejo kadrovske spremembe po koncu sezone. Po odhodih Agustina Doffa in Ahmeda Muhamedbegovića se od Stožic poslavlja tudi brazilski napadalec Pedro Lucas, ki je v Ljubljani preživel zadnje tri sezone.


Pedro Lucas je v zeleno-belem dresu pustil opazen pečat, čeprav je njegovo obdobje v klubu močno zaznamovala tudi težka poškodba, zaradi katere je izpustil velik del ene od sezon. Kljub temu je v času igranja za Olimpijo zbral 81 nastopov, dosegel 18 zadetkov in prispeval 10 asistenc.

Ob slovesu se je Brazilec zahvalil klubu, soigralcem, vodstvu in navijačem za podporo v času bivanja v Ljubljani. Poudaril je, da je v Olimpiji doživel številne lepe trenutke, ustvaril posebne spomine in se v slovenski prestolnici vedno počutil dobrodošlega.

Čeprav je imel veljavno pogodbo do poletja 2027, sta se klub in igralec sporazumno dogovorila za predčasno prekinitev sodelovanja. Tako se zaključuje zgodba nogometaša, ki je bil del enega uspešnejših obdobij Olimpije v zadnjih letih.

V Ljubljani medtem nadaljujejo prenovo igralskega kadra, saj vodstvo skupaj z novim trenerjem Mišem Brečkom sestavlja ekipo za prihajajočo sezono.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Tim Petek
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Veliko ime slovenskega nogometa na Bonifiki

Koper je že zgodaj začel priprave na novo sezono in v Kranjski Gori vzpostavil svojo polet…