Olimpija je po gostovanju v Mariboru na prvi domači tekmi pred maloštevilno publiko gostila kranjski Triglav. Kranjčani so na prvem spomladanskem srečanju doma kar s 3:0 ugnali velenjskega Rudarja.

Prvi polčas ni ponudil veliko priložnosti, konkretnejši pa so bili gostje iz Kranja. V 35. minuti srečanja je imel najlepšo priložnost v bordo rdečem dresu novinec, Berat Beciri, ki ni izkoristil napake ljubljanske obrambe in je meril tik nad domačimi vrati. Triglav je pet minut pred iztekom prvega polčasas povedel, z glavo je po izvedenem kotu zadel Milan Milanović.

Nogometaši Olimpije so v nadaljevanju krenili po zadetek, vendar je kompaktna obramba Kranjčanov uspela ukrotiti vse poizkuse zeleno-belih. Triglav je v 72. minuti srečanja svojo prednost celo povišal, v kazenskem prostoru se je odlično znašel Armin Čerimagić in z močnim strelom ugnal Vidmarja. Do konca srečanja se rezultat ni spremenil in Kranjčani so lahko slavili drugo zaporedno zmago v spomladanskem delu.

NK Olimpija – NK Triglav 0:2