“Dvoboj za tretje mesto” med Olimpijo in Muro, ki po zmagi Kopra v pokalnem tekmovanju več ne nosi takšnega pomena, je po hitrem protinapadu in lepi podaji Tomija Horvata z zadetkom v 6. minuti otvoril Mihael Klepač. Gostom iz Murske Sobote je kazalo odlično vse do 36. minute, na igrišču so bili podjetnejši, nato pa je z močnim strelom v vratarjev kot izid poravnal Mustafa Nukić.

Drugi polčas v sončnih Stožicah je s sijajnim zadetkom v 47. minuti odprl Eric Boakye in Olimpijo popeljal v vodstvo. 59. minuta tekme je prinesla še en odličen prodor Tomija Horvata, ki je z izredno natančnim strelom premagal vratarja Olimpije. Neodločen izid na semaforju ni trajal dolgo saj je že v 62. minuti ogromno napako Ivana Banića kaznoval Mirlind Daku in Muro popeljal v vodstvo. Olimpija je v naslednjih minutah dobro napadala, vratar Mure Marko Zalokar pa je zbral nekaj odličnih obramb. Igra brez popuščanja se je Olimpiji obrestovala, saj je v 88. minuti po zadetku Ivana Prtajina prišla do izenačenja. Mura je v zadnjih sekundah imela še nekaj odličnih priložnosti, ampak do spremembe izida ni prišlo. Tekma se je končala z rezultatom 3-3.