Na stadionu Rajko Štolfa sta se na tekmi 10. kroga Prve lige Telemach pomerila Tabor Sežana in Mura. Moštvi sta na tekmi, ki ni ponudila zmagovalca, večino dela opravili že v prvih desetih minutah, ko sta padla oba zadetka.

Domači so povedli v 4. minuti. Marko Krivičič je žogo skušal podati v kazenski prostor do Rodriga Bongonguija, ki jo je sicer zgrešil, vendar je naredil dovolj, da je zmedel Matka Obradovića in žoga se je odkotalila v mrežo. Sledil je hiter odgovor Prekmurcev. Le tri minute kasneje je ob posredovanju pri prostem strelu Mure Jan Koprivec storil veliko napako. Vratarju Tabora je žoga ušla iz rok, njegovo nespretnost pa je izkoristil Amadej Maroša, ki je z zadetkom že v sedmi minuti postavil končni rezultat 1:1.

NK Tabor Sežana – NŠ Mura 1:1 (1:1)

Strelci: Krivičič (4.); Maroša (7.)